Tapety artystyczne

Tapety artystyczne to rodzaj dekoracji ściennych, które charakteryzują się unikalnym wzorem oraz indywidualnie dobraną strukturą tłoczenia.

Tapety artystyczne są uważane za bardzo ekskluzywny i trwały produkt który jest wytwarzany z najwyższej jakości materiałów. Wzory dla tego typu tapet są tworzone przez artystów ilustratorów, co oznacza, że każdy motyw jest unikalny i niepowtarzalny. Tapety te są wykonane z wysokiej jakości materiału, którym jest okleina winylowa o bardzo wysokiej gramaturze zaczynającej się od 450 g/m, co zapewnia ich trwałość i odporność na zużycie.

Stylistyka naszych tapet jest zróżnicowana, ale najczęściej są one wzorowane na tradycyjnych, klasycznych motywach, takich jak roślinne i geometryczne wzory. Mogą one być również inspirowane stylem Art Nouveau lub Art Deco.

Tapety tłoczone są często stosowane jako dekoracja w eleganckich i klasycznych wnętrzach, takich jak salony, sypialnie lub jadalnie. Mogą one być również używane w połączeniu z innymi elementami wystroju, takimi jak meble i dodatki, aby uzyskać spójne i stylowe wnętrze.

Tapety artystyczne z naszej kolekcji ART są bezkompromisowym produktem najwyższej jakości wytwarzanym w 100% w Polsce. Jeśli szukasz niebanalnych produktów dekoracji wnętrz to właśnie jest coś co spełni najwyżej standardy jakości.

czytaj więcej

Tapeta artystyczna TOPAGO to projekty tapet, które są tworzone przez artystów oraz projektantów i są w związku z tym bardziej wyjątkowe oraz oryginalne niż tradycyjne wzory tapet. Projekty te są inspirowane ruchami artystycznymi, takimi jak abstrakcyjny ekspresjonizm, surrealizm lub pop-art, i mogą zawierać odważne kolory, niezwykłe tekstury i skomplikowane wzory. Artystyczne tapety są często używane jako wyrazisty element w pokoju i mogą nadać przestrzeni osobowość i styl. Mogą być używane w każdym pomieszczeniu w domu, a także jako ściana funkcyjna, aby dodać wizualnego zainteresowania i charakteru każdej przestrzeni życiowej.