Fototapeta – Restauracja Sherlock Tarnowskie Góry

Realizacja druku z montażem fototapety z motywem Sherlocka Holmes'a w nowej restauracji Sherlock w Tarnowskich Górach. Materiał fototapeta samoprzylepna TopTex.

Wydruki – Kopalnia Zabytkowa Tarnowskie Góry

Fototapety, fotoobrazy, folie samoprzylepne to wszystko produkty użyte do aranżacji wnętrz Kopalni Zabytkowej w Tarnowskich Górach.

Oklejanie samochodu – instalacje elektryczne

Flota się powiększa a więc i my mamy co robić. Kolejne auto dla firmy Instalacje Elektryczne Ochman wg. stałego projektu.

Fotoobraz – Hotel Podium Wisła

Wykonaliśmy wydruk wraz z laminatem w wersji połysk oraz montaż dekoracji w postaci fotoobrazu dla Hotelu Podium w Wiśle Malince.

Oklejanie samochodów – Lentex

Kolejna ciekawa realizacja to oklejanie samochodów flotowych dla firmy Lentex z Lublińca folią strukturalna Carbon

Oklejanie samochodu – Ossilo Okna

Kolejny samochód oklejony w naszego projektu dla firmy z Tarnowskich Gór czyli Ossilo.

Fototapety Kamilianie Tarnowskie Góry

Ciekawa realizacja czyli druk fototapet dla Tarnogórskiego Zakonu Ojców Kamilianów. Nasze materiały są uniwersalne i sprawdzają się w praktycznie każdych zastosowaniach.

Oklejanie samochodu – Ochman instalacje elektryczne

Kolejne oklejone auto dla firmy Instalacje Elektryczne Ochman. Stały klient i kolejne samochód dołącza do floty ;-)

Fotoobraz na płycie PCV

Nasza kolejna realizacja to fotoobraz wykonany na grubej 1 cm płycie z PCV. Wydruk laminowany w wersji matowej oraz "zawinięte" brzegi gwarantują trwałość i estetykę. Realizacja dla firmy Cora Lighting Factory z Piekar Śląskich.

Fototapeta samoprzylepna – druk + montaż

Dekoracje ścienne a więc fototapety w tym przypadku samoprzylepny TopTex wydrukowany oraz zamontowany przez naszych montażystów. Szybka i czysta instalacja i fajny efekt na ścianie.