Fototapety architektura i miasta strona 3

Fototapety miasta prezentują bliższe oraz dalsze kadry miejskiej przestrzeni. Ujęte z lotu ptaka, ogromne miasta pełne świateł samochodów i budynków, emanują niepowtarzalną dynamiką. Uliczny ruch uchwycony jest w danej sekundzie, w jednej niepowtarzalnej chwili. Klimat danego miasta podkreśla aura zachodzącego słońca lub promieni wstającego, nowego dnia. Widok wieżowców, mostów i ulic z lotu ptaka, daje poczucie ogromnej przestrzeni, którą można wprowadzić do wnętrza własnego salonu lub pokoju. Bliższe kadry, w ujęciu których prezentują się detale architektoniczne, mogą z kolei nieco wyciszyć atmosferę pomieszczenia. Zawężenie perspektywy, w której widoczne są detale dużych budynków, wprowadzają do wnętrz przestrzeń. I choć jest ona ograniczona pewnymi ramami, zdaje się wychodzić ku oglądającemu, przenikać do środka pomieszczenia.

Fototapety architektura

Fototapety przedstawiają kadry z popularnych miast światowych oraz ich charakterystyczną architekturę. Zdjęcia zabytków: mostów, wież, pałaców itd. pozwalają się przenieść do tych wyjątkowych miejsc, bez wychodzenia z własnego salonu. Prędkie, nowoczesne miasta, takie jak: Nowy York, Sydney, Dubaj czy Londyn ujęte są z lotu ptaka, co pozwala dostrzec ich wyjątkowy klimat i piękno. Ich krasę podkreślają wschody i zachody słońca, gra świateł budynków oraz promieni słonecznych. Kopie zdjęć lub reprodukcje malarskie przedstawiają kolorowe ujęcia lub czarno-białe kadry. Tapety w czerni oraz bieli, wzbogacone akcentami kolorów, wyciszają klimat kadru, a tym samym wnętrze, w którym się znajdują. Fototapety Nowy York to kwintesencja nowoczesności, podczas gdy ujęcia zimowego klimatu Moskwy wprowadzają do pomieszczenia aurę mroźnego wyciszenia.

Fototapety na wymiar

Każdą z propozycji w tej kategorii można dopasować do wnętrza konkretnego salonu, pokoju czy innej przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej. Kadry miast optycznie poszerzają wnętrza, a ich niewielkie wycinki tworzą dominantę w aranżacji, która kształtuje klimat pomieszczenia. W specjalnej aplikacji znajdującej się na stronie sklepu, można dopasować obraz do własnych oczekiwań. Opcje takie jak: kadrowanie, obrót czy dobór efektów specjalnych, pozwalają na stworzenie wyjątkowej fototapety do każdego wnętrza. Z każdego obrazu można wyciąć konkretny kadr, nadać mu określoną kolorystykę (kolor, czerń i biel, sepia) i sprawdzić, jak będzie wyglądać w konkretnym pomieszczeniu. Wszystko to dzięki opcji ZOBACZ W SWOIM WNĘTRZU. Wystarczy wgrać na stronę zdjęcie własnego salonu i sprawdzić ostateczny efekt przed zakupem danego produktu. Fototapety Londyn, NY, Sydney i wiele innych możesz wypróbować także w innych wnętrzach - restauracja, kafejka, biuro itd.

Wybierz rodzaj tapety

Po dobraniu parametrów obrazu i zobaczeniu podglądu przyszłej aranżacji, należy zastanowić się nad kluczową kwestią, jaką jest dobór rodzaju tapety. W ofercie znajdują się trzy propozycje: fototapeta winylowa, TopTex oraz fototapeta zmywalna. Każdy z tych wariantów posiada różną grubość tkaniny oraz inne właściwości. Warto zwrócić uwagę na samoprzylepną fototapetę TopTex, oraz winylową, której powierzchnię pokrywa laminat UV. 

czytaj więcej