Kim jesteśmy

 Logo Topago Group

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe rozwiązania reklamowe oraz dekoracji wnętrz skierowane do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Nasza grupa składa się z kilku marek z których każda wyspecjalizowana jest w innym produkcie. W skład naszej firmy Topago Group wchodzą marki TOPAGO.eu oraz OklejFure.pl

 Fototapety na wymiar | TOPAGO.eu

TOPAGO.eu

To sklep internetowy zajmujący się sprzedażą dekoracji do wnętrz takich jak fototapety, fotoobrazy, panele kuchenne, grafiki na szafy. Każdy produkt jest wykonywany na indywidualne zamówienie a klient może wybrać z pośród ponad 40 milionów grafik wysokiej rozdzielczości które dają pewność najwyższej jakości. Każdą z grafik można indywidualnie konfigurować czyli wybrać dokładny wymiar zgodny np. z wymiarami ściany oraz swobodnie obracać, zmieniać efekty specjalne takie jak wydruk czarno biały, sepia itp. Daje to niesamowite możliwości aranżacji wnętrz takich jak sypialnie, pokoje gościnne ale również biura czy restauracje. Kolejną innowacją jest druk z materiałów dostarczonych przez klienta a więc fototapeta lub fotoobraz ze zdjęć z naszych wakacji, grafika na szafie przesuwnej wydrukowana ze zdjęcia naszych pociech albo sala konferencyjna w firmie z fototapetą przedstawiającą np. naszą halę produkcyjną ! Możliwości jest wiele ogranicza nas tylko wyobraźnia.

 

Oklejamy samochody | OklejFure.pl

 OklejFure.pl

Zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i nie tylko. Generalnie jesteśmy w stanie okleić prawie wszystko wg. indywidualnego projektu graficznego który również przygotowuje nasze studio. Okleiliśmy już setki samochodów firmowych oraz klientów indywidualnych. Co bardzo ważne my nie zlecamy produkcji tak jak większość agencji reklamowych my kompleksowo obsługujemy klienta od projektu, poprzez druk po aplikację a to gwarantuje szybkie czasy realizacji, pełna kontrolę zlecenia oraz dobrą cenę. Zapraszamy do współpracy !


 

Posiadamy własne studio graficzne, drukarnię wielkoformatową, pracownię oraz doświadczoną kadrę która jest w stanie wykonać każde zadanie. Specjalizujemy się w produkcji reklam, oklejamy samochody grafiką reklamową, drukujemy fototapety, obrazy, plakaty i wiele innych a to wszystko szybko i w przystępnej cenie.

Siedziba naszej firmy mieści się w Miasteczku Śląskim co pozwala nam obsługiwać klientów z rejonu Śląska oraz okolic a więc Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Gliwice, Katowice. Posiadamy również pełna zdolność do pracy w terenie więc współpracujemy również z firmami z Warszawy czy Wrocławia.

Ponadto jeśli Klient dysponuje odpowiednimi warunkami, jesteśmy w stanie również wykonać usługę w siedzibie zamawiającego tak, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb firmy.

Zapraszamy do współpracy !
Zespół TOPAGO