O nas - TOPAGO

Fototapety TOPAGO

TOPAGO - O nas

Naszą firmę założyliśmy  w styczniu 2012 r. jako drukarnię wielkoformatową i przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w produkcji oraz montażu wszelakich materiałów takich jak folie samoprzylepne, tekstylia, tapety i wiele innych  Z czasem zaczęliśmy coraz bardziej interesować się dekoracjami wnętrz oraz materiałami związanymi właśnie z wystrojem oraz brandingiem wnętrz, głównie dla klientów biznesowych. Cały czas rozwijaliśmy dział druku pod kątem produkcji fototapet równocześnie szukając i próbując dziesiątki różnych rodzajów podkładów do druku tapet oraz fototapet. Od samego początku naszym celem było dopracowanie produktów które sami tworzymy tak aby uzyskać wysoką jakość druku oraz bezproblemowy montaż.

Przy współpraca z klientami biznesowymi wypracowaliśmy ofertę całkowicie kompleksową od projektu poprzez produkcję po montaż, dlatego wszystkie produkty które sprzedajemy są przez nas kompleksowo testowane pod kątem wszystkich tych aspektów. Nie jesteśmy po prostu sprzedawcą fototapet ale również sami je projektujemy, drukujemy oraz montujemy.

W 2007r. Postanowiliśmy naszą ofertę fototapet skierować również dla klientów indywidualnych dla których uruchomiliśmy pierwszy innowacyjny sklep internetowy który pozwalał zamówić spersonalizowane dekoracje ścienne takie jak fototapety, naklejki, obrazy itp. Przez te wszystkie lata dostosowywaliśmy ofertę oraz wygląd sklepu do aktualnie panujących trendów które na przestrzeni lat wielokrotnie się zmieniały.

Pierwsza wersja sklepu TOPAGO z 2013 roku była przełomowa, oczywiście nie posiadała wersji mobile natomiast świetnie działała na komputerach więc zaczęliśmy oferować nasze fototapety na wymiar klientom internetowym.

TOPAGO - 2013

Kolejna edycja naszego sklepu to 2017r. Skupiliśmy się już wyłącznie na fototapetach a strona dostała wersję RWD czyli właściciele smartfonów oraz tabletów dostali wygodne narzędzie do zakupów fototapet.

TOPAGO -2017

Ostatnia i jednocześnie aktualna wersja naszego sklepu została już od początku zaprojektowana na urządzenia mobilne. Przeniesienie menu „pod kciuk” oraz minimalistyczny wygląd zorientowane jest na szybkość i wygodę działania.

TOPAGO - 2021

 TOPAGO 2021 - mobile

 

Historia naszej firmy to już 11 lat, przez ten czas zdobywaliśmy doświadczenie w produkcji materiałów dekoracji wnętrz głównie tapet oraz fototapet. Współpracujemy z klientami instytucjonalnymi, firmami oraz klientami indywidualnymi dla których wydrukowaliśmy i zamontowaliśmy setki metrów kwadratowych fototapet. Możesz nam zaufać więc zapraszamy do zakupów oraz kontaktu z nami.