Najmodniejsze fototapety do salonu

Salon to jedno z najważniejszych jak nie najważniejszych miejsc w naszym domu czy mieszkaniu. Spędzamy tutaj wiele czasu głównie odpoczywając albo np. przyjmując gości. Jest to nasze miejsce reprezentacyjne w który musimy dobrze się czuć. Salon to zazwyczaj jedno z największych pomieszczeń w naszym domu a więc jest to bardzo dobre miejsce aby zastanowić się nad instalacją fototapety.

Najmodniejsze fototapety do salonu

Fototapety w salonie to temat rzeka i każdy musi zastanowić się na czym mu zależy aby podjąć dobrą decyzję. Postaramy się zaproponować kilka rozwiązań aby pomóc Wam w wyborze odpowiedniej fototapety. 

Fototapety do salonu las we mgle

Cały czas bardzo popularnym wyborem na fototapety do salonu to tematyka lasy we mgle. Są tajemnicze oraz klimatyczne, dają niesamowity efekt w każdym pomieszczeniu a zwłaszcza salonie. Dominują ciemne kolory zieleni, szarości oraz żółcie. Pod spodem najchętniej wybierane fototapety las we mgle. Zapraszamy również do naszego sklepu gdzie mamy specjalną kategorię w tej tematyce czyli fototapety las we mgle

Fototapety do salonu piwonie

Piwonie to ostatni krzyk mody jeśli chodzi o fototapety do salonu. Wielkie kwiaty piwonii na ciemnym lub jasnym tle dają skrajnie różne efekty od ekskluzywnego po lekką i delikatną formę. Dominuje oczywiście róż i kolory pastelowe ale mamy też mocne akcenty czerni. Fototapety piwonie to majestatyczne wzory które dają niesamowity efekt w naszych salonach. Powiększają przestrzeń w salonie co może być bardzo potrzebne i wskazane. Wszystkie nasze wzory fototapety z piwoniami można zobaczyć w naszym sklepie pod adresem fototapety piwonie.

Fototapety do salonu ptaki i pióra

Bardzo fajna koncepcja na dekoracje salonu to motywy z piórami np. flamingów lub ilustracje np. czapli. Muszę przyznać, że tego typu wzory są zjawiskowe i bardzo mi się podobają. Tego typu wzór połączony z fototapetą strukturalną zrobi niesamowitą robotę. Szczególną uwagę przywiązuje tutaj właśnie ilustracją które sprawiają wrażenie ręcznie malowanych obrazów i dzięki temu uzyskujemy wspaniały klimat w każdym salonie. Wzory fototapet znajdziesz w naszym sklepie fototapety ptaki i pióra