Fototapety na ścianę

Wybierz kategorię fototapet:

Fototapety na ścianę nowa moda

Fototapety na ścianę przechodzą właśnie swój renesans jednak można je było spotkać w sklepach już od wielu lat. Więc w czym tkwi nowa moda na dekorowanie ścian fototapetami ? Wg. nas najważniejszą cechą która wyróżnia nasze dzisiejsze produkty to ich indywidualna personalizacja. Tak naprawdę całą "robotę" robi wzór fototapety i jeśli jest odpowiednio dobrany do pomieszczenia całość się komponuje i daje niewiarygodne efekty. Z naszej oferty można wybierać nieskończoną liczbę wzorów, grafik, rysunków co daje nieskończone możliwości aranżacji wnętrz salony, biura czy sypialni. Fototapety ścienne to uniwersalna dekoracja ścienna a dzięki nowym materiałom oraz technologii mamy wspaniały nasycony druk który jest ekologiczny i co bardzo ważne prosty w montażu bez udziału fachowca. Fototapety ścienne TOPAGO to spersonalizowane dekoracje ścienne dla każdego klienta a dzięki naszym projektantom można zainspirować się i wybrać odpowiedni wzór dla siebie. Zapraszamy do naszego działu inspiracji w którym znajdziesz fototapetę na ścianę najbardziej odpowiadającą twoim gustom i potrzebom.

Fototapety do każdego pomieszczenia

Fototapety ścienne TOPAGO idealnie nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia od garażu, biura, salony, kuchni czy sypialni. Nasze fototapety drukujemy na kilku materiałach z których każdy dedykowany jest do innego pomieszczenia. Dzięki naszym fototapetą jesteś w stanie osiągnąć piękny efekt wizualny ale również osiągniesz cel praktyczny czyli najwyższa jakość przy bardzo dobrej cenie. Każdy z naszych materiałów podkładowych na których drukujemy spełnia wszelkie normy i atesty do użytku wewnątrz pomieszczeń a więc można bez obaw montować nasze fototapety w pokojach dzieci czy szpitalach. Fototapety są ponadczasowe i moda na nie nigdy nie przeminie co prawda wzornictwo i gusta zmieniają się całkiem często natomiast za sprawą coraz bardziej nowoczesnych materiałów jako klienci dostajemy nowe możliwości. Fototapeta lateksowa, winylowa, zmywalna czy samoprzylepna to sprawdzone materiały z których każdy znajdzie zastosowanie w naszych pomieszczeniach.

Fototapety ścienne na wymiar

Nasze fototapety ścienne drukujemy zawsze na indywidualny wymiar ! To nie bezduszne produkty gotowe które leżą latami w magazynach ale produkt indywidualnie spersonalizowany przez nas samych. Nasze fototapety powstają wg. ściśle określonych parametrów który wybiera nasz klient. Na początku wybieramy interesujący nas wzór następnie sami określamy szerokość oraz wysokość ściany na która będziemy kleić fototapetę. Kolejny krok wo możliwość obracania, odbijanie naszego wzory oraz możemy określić jego gęstość. Następnie wybieramy jeden z czterech dostępnych podkładów fototapety i tak skomponowany wzór trafia do naszej drukarni która przygotowuje fototapetę na miarę. Pewnie myślisz, że cały proces trwa tygodniami natomiast w naszym przypadku to średnio 3 dni do daty wysyłki ! To prawdziwa rewolucja w produkcji fototapet ściennych która świetnie wpisuje się w dzisiejsze czasy gdzie każdy szuka czegoś niepowtarzalnego i specjalnie dopasowanego do swoich potrzeb.

Rodzaje fototapet

Po latach prób i doświadczeń w naszym sklepie TOPAGO kupisz cztery rodzaje fototapet. Oznacza to tyle, że po wyborze wzoru możemy go wydrukować na czterech różnych rodzajach materiałów. Każdy z naszych podkładów został przez nas dokładnie sprawdzony głównie za sprawą klientów biznesowych dla których zrealizowaliśmy kompleksowo inwestycje w których okleiliśmy fototapetami setki metrów kwadratowych ścian. Nasze ekipy montażowe realizowały montaże w całej Polsce oraz za granicą głównie w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Dlatego z całą mocą możemy polecić nasze materiały podkładowe gdyż po prostu sami na nich pracujemy. Fototapeta lateksowa to pierwszy z naszych podkładów która cechuje się bardzo dobrą ceną w stosunku do jakości. wydruki wyglądają bardzo dobrze natomiast montaż wymaga pewnego doświadczenia. Kolejna fototapeta to fototapeta fizelinowa która jest naszym produktem podstawowym który sprawdza się praktycznie w każdej sytuacji. Bardzo dobry wydruk, prostota montażu, brak zakładek montażowych oraz trwałość użytkowania. Fototapeta zmywalna to produkt premium który sprawdza się w zastosowaniach specjalnych typu przedpokój, pokój dzieci, szpitale, korytarze. Jest to materiał wzmocniony laminatem który pozwala nasze fototapety przemywać na mokro. Ostatni produkt to nasz fototapeta TOPTEX. Jest to specjalny samoprzylepny materiał który można przykleić dosłownie na każdą gładka powierzchnię. Ściana, drzwi, szyba, szafa. Wspaniały materiał który sprawdza się w każdych warunkach.

 

czytaj więcej