Fototapety na ścianę

Fototapety

Fototapety na ścianę to wspaniałe dekoracje do każdego pomieszczenia. Są bardzo uniwersalne a do tego dzięki nowym technologią druku bardzo nowoczesne. Możliwości konfiguracji są praktycznie nie ograniczone a możemy przebierać w milionach wzorów oraz różnych materiałach podkładowych. Każda z naszych fototapet ściennych jest indywidualnie drukowana dla naszych klientów dzięki czemu zamawiamy produkt idealnie dopasowany do naszych oczekiwań.

Fototapety ścienne na wymiar

Nasz fototapety są niepowtarzalne gdyż każda z nich jest indywidualnie drukowana wg. preferencji klienta. Nasza strona internetowa posiada prosty konfigurator w którym po wybraniu wzoru możemy dostosować szerokość oraz wysokość fototapety ściennej a następnie wybrać jeden z kilku podkładów tapet, dodać efekty specjalne takie jak zmiana kolorów na czarno-białe lub sepia, wykadrować wybrany wzór i finalnie zamówić. Tak przygotowana kompozycja trafia do naszej drukarni i już po niespełna 72 godzinach fototapeta jest gotowa!

Fototapety na ścianę z montażem

TOPAGO to firma która działa na rynku produkcji fototapet oraz tapet od ponad 10 lat. W tym czasie zdobywaliśmy doświadczenie i poznaliśmy setki różnych materiałów które testowaliśmy pod względem druku, wytrzymałości oraz łatwości montażu. Każdą z naszych tapet które obecnie sprzedajemy również sami montujemy. Nasze ekipy wykonały setki montaży nie tylko w Polsce ale również za granicą co pozwoliło zdobyć bardzo duże doświadczenie w przeróżnych projektach. Każda z naszych tapet jest bardzo prosta w montażu. Nasze fototapety są stabilne wymiarowo nie kurczą się ani nie rozciągają są odporne na rozdarcie oraz ścieranie a to wszystko pozwala bez strachu i problemów jest montować.

 

RODZAJE TAPET:

Fototapeta STANDARD

STANDARD

Standardowa tapeta fizelinową, dobra jakość w dobrej cenie.

fototapeta PREMIUM

PREMIUM

Fototapeta na bazie tkaniny tekstylnej na podkładzie z flizeliny. Sprawdza się w każdych warunkach.

fototapeta ZMYWALNA

ZMYWALNA

Super wytrzymały materiał do produkcji fototapet. Wzmocniony laminatem werniksowym UV.

 

KATEGORIE FOTOTAPET:

 

NAJBARDZIEJ POPULARNE FOTOTAPETY:

Znaleziono: 164