Fototapety uliczki i stare miasta

Oryginalne fototapety uliczki odmienią aranżację wnętrza. Wysoka rozdzielczość fotografii oraz odporna na uszkodzenia struktura gwarantują wieloletnie zadowolenie z dekoracji. Fototapety przygotowywane są na wymiar. Ich minimalna wielkość to 100x100 cm. Szczegółowo dopasowywane są do rozmiarów pomieszczenia, w których mają być zamontowane. Do wyboru pozostawiamy klimatyczne fototapety przedstawiające najsłynniejsze uliczki świata. Przenieś się do romantycznych Włoch lub kolorowej Grecji, zamawiając wzór tapety z naszej oferty.

Nastrojowe fototapety przedstawiające uliczki miast

Kolekcja fototapet z serii Uliczki & Stare Miasta w szczególny sposób ożywia aranżacje mieszkań i restauracji. Wykonane w wysokiej rozdzielczości fotografie przedstawiają nastrojowe lokalizacje z całego świata, emanujące specyficznym klimatem i wysokimi walorami estetycznymi. Dostępne w ofercie fototapety stare miasta przedstawiają:

  • nastrojowe uliczki z Toskanii,
  • nadmorską architekturę greckich miasteczek,
  • widoki na dziedzińce we włoskich wioskach,
  • alejki i brukowane uliczki Chorwacji,
  • kolorowe przejścia z Burano,
  • toskańskie uliczki nocą.

Wybrana fototapeta docinana jest na wymiar. Podczas składania zamówienia wybrać można nie tylko rozmiar, ale także rodzaj tapety, efekt zastosowany na obrazie oraz część fotografii, która ma zostać nadrukowana na papierze.

Fototapety Stare Miasta - gdzie będą pasować?

Dostępne w ofercie fototapety pasować będą do wielu typów wnętrz. Wykorzystując ich wzory stworzyć można m.in. aranżację salonu w mieszkaniu. Dopasowana do wymiarów wnętrza tapeta będzie świetnie kontrastować z pozostałymi elementami wnętrza. Oryginalne fototapety włoskie uliczki dobrze wyglądają w otoczeniu drewnianych paneli i wyposażenia w odcieniach ziemi lub szarości. Można je także naklejać w pomieszczeniach wykończonych kamiennymi kaflami podłogowymi. Podłoga będzie wówczas przedłużeniem brukowanych alejek widocznych na fototapecie.

Wysoka trwałość wykonania fototapet oraz szeroki wybór motywów pozwalają na wykorzystanie ich w urządzaniu kawiarni i restauracji. Nastrojowe uliczki Toskanii, Asyżu lub Burano wprowadzą pożądany klimat do knajpy. Alejki kojarzyć się będą z pysznym, południowym jedzeniem, a widoczne na fototapetach kwiaty ożywią wnętrze swoją świeżością i spodobają się gościom restauracji.

Wysoka trwałość barw i wzorów

Fototapety z asortymentu tworzone są na wytrzymałych podkładach, odpornych na ścieranie i uszkodzenia. Obrazy powstają na podłożu winylowym, tkaninie poliestrowej lub materiale EKO. Wyboru podkładu dokonać można podczas składania zamówienia. Fototapety cechuje prosty montaż. Łatwo dopasować je do rozmiarów ściany, dzięki cięciu na wymiar, a ewentualne nierówności podłoża są niemal niewidoczne. Tapety pokryte są laminatem UV, a wybrane z nich można przecierać na mokro lub sucho. Mają matową powierzchnię, przez co nie odbijają światła i zawsze dobrze się prezentują.

Wzory drukowane są w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu są dobrze widoczne z bliska i daleka. Podczas składania zamówienia zdecydować można o fragmencie wzoru, jaki ma zostać naniesiony na fototapetę.

czytaj więcej