Fototapety motyle i natura

W tym dziale przygotowaliśmy dla Państwa fototapety, których głównym motywem są motyle. Są to bardzo ciekawe i wyjątkowo oryginalne pozycje, które pozwolą przenieść Państwo do wybranego pomieszczenia swojego domu/mieszkania naprawdę bajeczny klimat. Wyroby poligraficzne dostępne w tym dziale cieszą się sporą popularnością wśród naszych klientów, a nierzadko spotykaliśmy się z ich ust z komplementami, mówiącymi, że są to wyjątkowo piękne fototapety.

Nic dziwnego - motyl jest ponadprzeciętnie pięknym owadem, który rzuca się w oczy swoją wyjątkową kolorystyką. Właśnie ten rodzaj piękna staraliśmy się odwzorować, przygotowując dla Państwa fototapety z motylami. Jeśli marzy się Państwu ściana, obok której nie da się przejść obojętnie, a poranna kawa lub herbata w jej otoczeniu smakować będzie jeszcze lepiej, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi pozycjami dostępnymi w tym dziale.

Szeroki wybór fototapet z motylami

Sporą zaletą naszej oferty dostępnej w tym dziale jest szeroki wybór fototapet z motylami, które dla Państwa przygotowaliśmy. Wbrew pozorom, nawet starając się oprzeć motyw tapety na motylu, można wykonać to na naprawdę wiele sposobów, czego przykładem są nasze propozycje. Oferujemy zarówno pozycje, w których dominuje jeden duży motyl z szeroką gamą kolorów na swoich skrzydłach, jak i te z wieloma mniejszymi motylkami - czasami kolorowymi, a czasami w nieco bardziej stonowanych barwach. Sporo naszych propozycji opiera się również na przepięknych fotografiach, na których udało się uwiecznić moment lądowania motyla na liściu czy kwiecie. Niektóre z naszych tapet przedstawiają motyle w rzeczywistej formie, a inne przedstawiają tego owada w wersji rysunkowej. Na niektórych zauważyć można mieszankę nawet kilkunastu kolorów, inne z kolei opierają się na kilku podstawowych barwach. Pomimo tego, że znaczna część naszej oferty to fototapety z naturą - pokazujące motyle obcujące ze swoim prawdziwym środowiskiem, to nie brakuje u nas również pozycji wykonanych w nieco bardziej alternatywnym stylu. Gwarantujemy więc, że niezależnie od swojej wizji - każdy znajdzie u nas fototapetę z motylem dla siebie.

Różne rodzaje tapet wysokiej jakości

Podobnie jak w przypadku innych fototapet dostępnych w naszej ofercie, piękne fototapety - motyle, można u nas zamówić w aż 3 formach: winylowej, zmywalnej i TopTex. Każda z wersji posiada szereg innych zalet, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, warto zapoznać się z ich cechami. Przykładowo, fototapetę winylową można czyścić jedynie na sucho - bez użycia żadnych płynów. Wersję zmywalną z kolei, można przecierać na mokro. Jest ona bowiem wykonana ze specjalnego eko-materiału, pokrytego dodatkowo laminatem UV, który wykazuje odporność na szkodliwe działanie wody. Jeśli zdecydują się Państwo na zamówienie materiału TopTex, to sporym ułatwieniem podczas montażu będzie fakt, iż jest to materiał samoprzylepny - nie trzeba kupować do niego specjalnego kleju. Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru optymalnej wersji naszych fototapet.

czytaj więcej