Fototapety las i drzewa

Wnętrze pomieszczeń, w których człowiek spędza dużo czasu w ciągu dnia, wypoczywa lub pracuje, ma znaczenie dla dobrego samopoczucia.

To, w jakich barwach zostało wykończone, detale, wzory i myśl przewodnia niewątpliwie może podnieść jakość życia i poczucie radości każdego dnia. Fototapety to jeden z ciekawszych sposobów na spersonalizowanie wnętrza i nadanie mu charakteru. Ponadto wzory takie jak lasy i drzewa w naturalny sposób pozwalają na umysłowy odpoczynek. 

Fototapety las i drzewa - co wybrać

Krajobrazy leśne są niezwykle zróżnicowane i każdemu do gustu może przypaść coś innego. Miłośnicy lasów iglastych mogą wybrać fototapety lasy we mgle, które swoimi nastrojowymi barwami wyciszają i relaksują. Ci, którzy lubią perspektywę niczym z samego serca lasu też znajdą coś dla siebie np. delikatnie rozpraszające się promienie słoneczne pośród głębokiej leśnej zieleni. Takie fototapety na wymiar świetnie sprawdzą się w sypialni lub ogrodzie zimowym, czy gabinecie. Fototapety lasy to także piękne górskie widoki, otulone przez zieloną połać sosen i świerków, przywołujące na myśl wakacje i wypoczynek, budujące nastrój niczym w domku w głuszy. Fototapety drzewa to także możliwość wyboru wzorów z krajobrazem lasów liściastych. 

Wspomniane promienie słoneczne mogą budować atmosferę panującą w pomieszczeniu w różnorodny sposób. Fototapetę w leśne wzory można dobrać pod ulubiony rodzaj nasłonecznienia. Złocisty wschód słońca w lesie liściastym delikatnie pobudza bez względu na porę roku, a w szczególności będzie cieszyć dni pochmurne, jesienne czy zimowe. Przenikające korony drzew, czy delikatnie odbijające się od porannych mgieł promienie można dobrać do własnego gustu i wizji oraz zastosowania dekorowanego pomieszczenia. Ograniczeniem jest tylko ludzka wyobraźnia: las może być tajemniczy, minimalistyczny i chłodny w odbiorze, ale także energetyzujący, jasny i ciepły. Oczywiście obie te opcje mają charakter wyciszający i pozwalają uzyskać efekt bliskiego kontaktu z naturą. 

Fototapety na wymiar las - personalizowane wykończenie wnętrz 

Fototapety lasy i drzewa sprawdzą się w praktycznie w każdym pomieszczeniu i pomogą w jego całkowitej metamorfozie. Dzięki możliwości dokładnego dobrania wymiaru fototapety wnętrza o różnorodnej powierzchni mogą zostać profesjonalnie i gustownie wykończone. To ciekawe rozwiązanie np. dla wysokich pomieszczeń, które aż proszą się o oryginalną aranżację. 

Fototapety na wymiar to warte rozważenia rozwiązanie do powierzchni mieszkalnych oraz biurowych, hotelowych, a także siłowni i wielu, wielu innych! W łatwy sposób pozwalają ująć charakter miejsca i zaplanować przestrzeń w zorientowaniu na użytkownika. 

Fototapety drzewa - dlaczego warto

Fototapety lasy i drzewa drukowane są z wykorzystaniem ekologicznego, atestowanego tuszu, bezpiecznego w użytkowaniu. Podkładem dla wzorów tapet na wymiar jest odporny na ścieranie materiał podkładowych flizelinowych i winylowych uznanych marek. Dzięki wysokiej jakości materiałom oferowane produkty gwarantują wieloletnie użytkowanie z zachowaniem żywych barw leśnych wzorów.

czytaj więcej