Fototapety krajobrazy i widoki

Ubierz ściany w fototapety krajobrazy 

Piękne fototapety krajobrazy i widoki na ścianach w salonie czy sypialni pozwalają choć na chwilę przenieść się na łono natury i ukoić wzrok. To jeden z najczęściej wybieranych rodzajów fototapet do mieszkania i dekoracji nowoczesnych wnętrz. Fototapety pejzaż pasują do każdego wystroju pomieszczenia. Dzięki szerokiej ofercie proponowanej przez nasz sklep klient może wybrać takie widoki, które przywracają wspomnienia do życia, wywołują uśmiech lub nostalgię. Budząc się rano w objęciach zielonej, wiosennej łąki lub obok łódki zacumowanej przy pomoście od razu można poczuć przypływ energii.

 Świetnie też będzie powitać domowe zacisze widokiem gór w przedpokoju, czy wypić egzotyczną kawę w salonie na plaży pod plamami. Fototapety krajobrazy pozwalają cieszyć się ukochanymi widokami, pięknem natury. Wyraziste i nasycone barwy przyciągają uwagę i tworzą charakter wnętrza. Fototapety pejzaże cechuje przewaga kolorów, które uspokajają umysł i ciało, wyciszają pobudzone po całym dniu zmysły. Wśród pejzaży w naszym sklepie znajduje się atrakcyjny wybór dekoracji ścian w intensywnych, ożywionych kolorach (np. lawendowy zmierzch) oraz w wersji czarno białej (np. krajobraz góra). Fototapety krajobrazy są uniwersalnym zdobieniem ściany. Doskonale pasują do domowych wnętrz, ale także znajdują zastosowanie w biurach. Odpowiednio dobrane dekoracje współgrające kolorystycznie lub mające podobny charakter jak fototapeta tworzą niepowtarzalny urok, szyk i elegancję.

Fototapety na wymiar - najlepszy wybór 

Nasz sklep TOPAGO proponuje klientom atrakcyjny produkt: fototapety na wymiar. Oznacza to, że dopasowujemy każdy model fototapety widoki do indywidualnych wymiarów ściany. Odpowiednio dobrany rozmiar dekoracji sprawia, że nie ma konieczności uciążliwego i pracochłonnego docinania obrazu. Fototapeta na wymiar idealnie pasuje do ściany, wygląda schludnie i estetycznie. 

Dodatkowo nasz sklep oferuje możliwość samodzielnego dopasowania fototapety widoki dla potrzeb zamawiającego. Posiadamy specjalny kreator umożliwiający to zadanie. Potem zamówione fototapety na wymiar są drukowane przy użyciu specjalnego, ekologicznego i atestowanego tuszu. Drukujemy wyłącznie na najlepszych jakościowo materiałach flizelinowych i winylowych. Z łatwością można je przecierać, jednocześnie nie powodując uszkodzenia i zachowując strukturę przez długi czas. Fototapeta na wymiar to świetny pomysł na niecodzienne ozdobienie ścian, a łatwość samodzielnego montażu zachęca do takich pomysłów.

Jaką fototapetę wybrać?

W dużych pomieszczeniach najlepiej będą wyglądać fototapety widoki w postaci dużych, kolorowych krajobrazów z wieloma elementami przyrody. Należy jednak zwrócić uwagę, aby dekoracja nie była zbyt szeroka i rozwlekła. Nie wygląda to korzystnie i powoduje dyskomfort wizualny. Małe wnętrza optycznie powiększymy stosując jasne kolory i widoki w postaci odblasku tafli wody, ścieżki w parku lub pomostu. Fototapety krajobrazy pozwalają na odświeżenie look'u każdego wnętrza. Piękne widoki owiane tajemnicą mgły wprowadzają nastrój magii. To dzięki takim pejzażom możemy cieszyć się tym, co w danej chwili nieosiągalne. 

czytaj więcej