Fototapety 3D

Co to jest tapeta 3D? Tapeta 3D to specjalnie dobrany wzór tapety który sprawia wrażenie głębi, ruchu, iluzji. Tego typy wzory sprawdzają się świetnie jako tapety 3D do salonów czy tapety 3D do sypialni.

Tapety 3D powiększają wnętrza dzięki efektowi głębi oraz dalekiej perspektywie. Są to wzory dla odważnych oraz nieszablonowych wnętrz i osób dla których liczy się efekt WOW! Tapety 3D są w ostatnich miesiącach bardzo popularne, są nowoczesne w przypadku wzorów geometrycznych, tuneli, spiral ale również bardziej klasyczne jeśli wybierzemy tapety 3D z efektem głębi np. uliczka, schody itp.

Tapety z efektem głębi

Fototapety z efektem głębi to wspaniałe wzory które sprawiają wrażenie ruchu wstępującego na ścianie. Efekt głębi na fototapecie optycznie powiększa wnętrze, dodaje przestrzeni oraz tworzy niesamowity efekt. Efekt głębi występuje w naszych fototapetach takich jak Fototapeta kule tunel 3D, Fototapeta trójwymiarowy beton tunel abstrakcja, Fototapeta 3D tunel spirala czerwony pas. Fototapeta 3D powiększają wnętrze gdyż wybrane wzory posiadają daleką perspektywę która sprawia wrażenie głębi a więc można dosłownie „wejść” w ścianę.

Tapety 3D do salonu czy sypialni?

Bardzo często fototapety 3D są wykorzystywane właśnie w salonach czy sypialniach naszych domów jednak świetnie sprawdzą się również w wąskich korytarzach. Są to bardzo uniwersalne wzory a efekt 3D występuje we wzorach ze starymi urokliwymi uliczkami jak również na fototapetach ze wzorami abstrakcyjnymi. Wspaniały efekt można również uzyskać wybierając wzory fototapet przedstawiających krajobrazy z lotu ptaka gdzie występuje również efekt 3D w postaci dalekiej perspektywy. Tak więc fototapety 3D do sypialni czy fototapety 3D do salonu to bardzo dobra decyzja i jak zwykle najważniejsze jest nasze zadowolenie i odpowiednie dobranie wzoru.

Tapety 3D na wymiar

Fototapety 3D drukowane są na indywidualny wymiar. Nasze wszystkie fototapety oraz tapety drukowane są na indywidualny wymiar, dokładnie taki jaki potrzebujesz. Nasze fototapety są dokładnie spersonalizowane tak jak zostaną przez Ciebie skonfigurowane. Klient wybiera grafikę następnie podaje wymiary ściany, ustawia kadr, wybiera jeden z kilku materiałów na których zostanie wydrukowana fototapeta. Można dowolnie przesuwać, obracać, dodawać efekty specjalne takie jak usunięcie koloru czy dodanie efektu sepia. My przygotujemy fototapetę dokładnie tak jak potrzebujesz a czas produkcji to niespełna 3 dni!  

czytaj więcej