Fototapety dla najmłodszych

Pokój dziecka to w pewnym sensie pokój do zadań specjalnych. Dziecko przede wszystkim powinno się w nim czuć bezpiecznie. Wystrój i znajdujące się tam przedmioty powinny zachęcać dziecko do przebywania w nim podczas zabawy, nauki oraz odpoczynku. Od pewnego czasu bardzo modne stały się fototapety do pokoju dziecka. Fototapetę należy dobrać odpowiednio do wieku dziecka. I tu pomożemy Wam i zaproponujemy kilka rozwiązań.

Fototapety dla najmłodszych

Fototapety dla dzieci balony

Do pokoju najmłodszych dzieci proponujemy wybrać fototapety o pastelowych kolorach i delikatnych wzorach. Mogą to być baloniki, wesołe górki czy sowy. 

 Fototapety dla dzieci 3D

Dla dzieci w wieku przedszkolnym proponujemy fototapety z efektem 3D. Bajkowe wnętrza dające poczucie ze ulubiona postać z baki jest na wyciągnięcie ręki w jego własnym pokoju, księżniczki otwierają drogę do pięknego zamku, czym mali sportowcy mają fototapetę ze stadionem piłkarskim. Dzięki takim obrazom dziecko rozwija swoje marzenia i czyje się szczęśliwe.

  

 Fototapeta dla dzieci mapa

Tego typu fototapety polecamy dla dzieci w wieku szkolnym. Fototapeta z takim motywem będzie nie tylko zdobić ale i uczyć. Można motyw dekoracji wykorzystać do nauki w formie zabawy co dla dzieci w tym wieku jest bardzo ważne bo umysł dziecka chłonie w tym wieku każda wiedzę.