Fototapeta Londyn - brytyjski styl

Chodzi Ci po głowie pomysł na pokój w brytyjskim stylu? Marzy Ci się prywatny widok na Picadilly Circus? A może zastanawiasz się jak uzyskać nastrój rodem z Londyńskiego Pubu, w którym w Camden Town tak często przesiadywała Amy Winehouse?  Brzmi świetnie, ale abstrakcyjnie? Nic bardziej mylnego ! Zainspiruj się i działaj.

 

Fototapeta Londyn - brytyjski styl

Londyn – stolica Wielkiej Brytanii. Miasto z tradycjami. Skarbnica inspiracji dla artystów, designerów, projektantów mody, architektów wnętrz. Zaskakuje różnorodnością. Łączy w sobie klasyczne motywy z najnowszymi trendami. Wielka mieszanka kultur jest do zauważenia gołym okiem nie tylko na ulicach, ale właśnie w wystroju wnętrz czy szeroko pojętym designie. Inspiracji jest wiele. Dzisiaj zaproponujemy Ci kilka motywów dzięki którym możesz zmienić swoje wnętrza nie do poznania.

Motyw miasta – i wszystko jasne

Najprostszym sposobem na zaznaczenie naszego zamiłowania do stolicy Wysp będzie wybór dekoracji bezpośrednio z motywem miasta. Odpowiednio dobrany wzór fototapety doda wnętrzu charakteru a jednocześnie nie będzie zobowiązywało do zmiany wystroju całego pomieszczenia. Zastanawiasz się jaki motyw? Jaki materiał? Spieszymy Ci z pomocą !

 

Fototapeta Londyn

Od niepozornych i klimatycznych londyńskich uliczek, aż po owiane sławą na całym świecie budynki i mosty. Będąc w Londynie człowiek ma wrażenie, że nie ma miejsca, które jest zwykłe i nudne. Każdy zakamarek zdaje się kryć w sobie wielki potencjał i jakąś tajemnicę. Tętnice życiem ulice nadają rytm i napędzają do działania i pogoni za własnymi marzeniami.