18.05.2023

Fototapety do salonu drukowane na wymiar

Nieograniczona możliwość personalizacji Twojej przestrzeni

Witajcie wszyscy miłośnicy dekoracji wnętrz! Dzisiaj omówimy jeden z najciekawszych trendów w projektowaniu wnętrz - fototapety drukowane na wymiar. Tak, dobrze słyszysz. Twój ulubiony obraz, fotograficzny krajobraz, abstrakcyjny design czy coś innego, co tylko wyobraźnia podpowie - wszystko to może zdobić twoje ściany i zapewniać niepowtarzalny wygląd twojemu salonowi.

07.12.2021

Fototapety dla najmłodszych

Pokój dziecka to w pewnym sensie pokój do zadań specjalnych. Dziecko przede wszystkim powinno się w nim czuć bezpiecznie. Wystrój i znajdujące się tam przedmioty powinny zachęcać dziecko do przebywania w nim podczas zabawy, nauki oraz odpoczynku. Od pewnego czasu bardzo modne stały się fototapety do pokoju dziecka. Fototapetę należy dobrać odpowiednio do wieku dziecka. I tu pomożemy Wam i zaproponujemy kilka rozwiązań.

02.12.2021

Fototapety do sypialni

Chcielibyście odświeżyć sypialnie ale nie chcecie robić zbyt wielkiego remontu ? Śpieszymy z pomocą i proponujemy zastosowanie na jednej ze ścian pięknej fototapety. Ponieważ wybór grafik
jest ogromny postaramy się zaproponować kilka fajnych rozwiązań.

12.08.2021

Najmodniejsze fototapety do salonu

Salon to jedno z najważniejszych jak nie najważniejszych miejsc w naszym domu czy mieszkaniu. Spędzamy tutaj wiele czasu głównie odpoczywając albo np. przyjmując gości. Jest to nasze miejsce reprezentacyjne w który musimy dobrze się czuć. Salon to zazwyczaj jedno z największych pomieszczeń w naszym domu a więc jest to bardzo dobre miejsce aby zastanowić się nad instalacją fototapety.

25.08.2017

Fototapeta Londyn - brytyjski styl

Chodzi Ci po głowie pomysł na pokój w brytyjskim stylu? Marzy Ci się prywatny widok na Picadilly Circus? A może zastanawiasz się jak uzyskać nastrój rodem z Londyńskiego Pubu, w którym w Camden Town tak często przesiadywała Amy Winehouse?  Brzmi świetnie, ale abstrakcyjnie? Nic bardziej mylnego ! Zainspiruj się i działaj.

 

25.08.2017

Fototapety 3D czyli przestrzenne

Dzisiaj opiszę jedna z bardziej popularnych kategorii które są dostępnych w naszym sklepie topago.eu a mianowicie fototapety 3D. Dostajemy dużo pytań i spora część ludzi całkowicie różnie rozumie co kryje się pod tym właśnie hasłem.