tapety & fototapety dla biznesu

W TOPAGO tworzymy produkty dekoracji wnętrz już od 2012 r. a wszystko zaczęło się od chęci stworzenia czegoś niepowtarzalnego, indywidualnego i tak powstał pomysł produkcji indywidualnych dekoracji wnętrz specjalnie skierowanych do klienta biznesowego. Oczywiście gdzieś na początku inspiracją były biura takich gigantów jak Facebook czy Google które wytyczały kierunek w branży. Natomiast z czasem zapotrzebowanie na tego typu produkty w firmach zaczęło lawinowo rosnąć a menadżerowie zaczęli dostrzega korzyści które płyną z dekoracji wnętrz firmowych.

RÓŻNE BRANŻE ZAWSZE NAJLEPSZY EFEKT

wnętrza firm

wnętrza firm

Fototapety oraz tapety dla firm to kompleksowa obsługa projektowania, produkcji oraz montażu fototapet w firmach, instytucjach oraz obiektach użyteczności publicznej. Każda z naszych fototapet dostosowana jest indywidualnie do wymagań naszego klienta. Szeroki wachlarz materiałów pozwala dobrać strukturę, kolory oraz wykończenie każdej fototapety.

TOPAGO to grupa pasjonatów która już od 2012 roku działa na rynku dekoracji wnętrz. W tym czasie zbudowaliśmy zespół grafików oraz projektantów którzy zaprojektują produkt wg. indywidualnych preferencji klienta. Rozwinęliśmy również nasz dział produkcji o pracownie oraz drukarnię wielkoformatową aby tworzyć najlepsze jakościowo produkty

Na samym końcu przychodzi czas na montaż a nasze ekipy są w stanie pracować na terenie całego kraju, mamy w tym bardzo duże doświadczenie.

Skontaktuj się z nami, naprawdę warto !

 CO ZYSKUJE FIRMA INWESTUJĄC W TAPETY & FOTOTAPETY?

Korzyści które zyskuje firma inwestując w wystrój wnętrza firmy są bardzo duże, po pierwsze w czasach kiedy o dobrego pracownika trzeba walczyć przestrzeń w której się pracuje jest bardzo istotna. Biuro może być miejscem które dopinguje do pracy daje motywację oraz inspirację co w efekcie zwiększa wydajność oraz samą przyjemność z pracy. W firmie największą wartością są pracownicy dlatego spójne zaprojektowanie wnętrze tożsame z charakterem firmy zwiększa zaangażowanie oraz pogłębia relacje z naszymi pracownikami co wpływa na zwiększenie wydajności naszych działań.

Firma która spójnie łączy strategię marketingową wraz z wyglądem i charakterem biura zyskuje podwójnie ponieważ wpływa to na postrzeganie naszej organizacji również przez klientów. Dbanie o wygląd biura to nie fanaberia to inwestowanie w relację pomiędzy firmą a pracownikami oraz naszymi klientami.

 

strzalka Wzrost wydajności
pracowników
budynek Budowa pozytywnego
wizerunku firmy
ok Szybki i bezproblemowy
montaż bez remontu

 

NA JAKICH MATERIAŁACH PRACUJEMY?

Materiałów dostępnych na rynku jest bardzo wiele natomiast my jako firma posiadamy niezbędne doświadczenie które pozwala na stosowania produktów które są bardzo dobrej jakości co pozwala nam zagwarantować trwałość oraz odporność na lata.

W naszej ofercie znajduje się obecnie kilka milionów indywidualnych wzorów tapet oraz fototapet z których każdy możemy dowolnie konfigurować wg. wymagań klienta. Każdy z wzorów możemy wydrukować na jednym z kilkudziesięciu rodzajów tapet które posiadają różne faktury, tłoczenia oraz efekty specjalne.

Kolejny aspekt to bezproblemowy montaż oraz demontaż który nie wymusza kłopotliwego remontu całej firmy. Ostatnia równie ważna szczególnie w firmach, budynkach użyteczności publicznej lub szpitalach jest ekologia i atesty. Każdy nasz produkt posiada atest PZH oraz nie palności a używane przez nas tusze spełniają normy do użytku w pomieszczeniach zamkniętych.

fototapeta winylowa

PREMIUM

Uniwersalny materiał do produkcji tapet oraz fototapet. Spełnia wysokie wymagania klientów biznesowych.

fototapeta zmywalna

PREMIUM WASHABLE

Super wytrzymały materiał do produkcji tapet oraz fototapet. Wzmocniony laminatem werniksowym UV.

fototapeta samoprzylepna

PREMIUM STICK

Wszechstronny materiał do produkcji tapet oraz fototapet. Można oklejać każda powierzchnię.

 

Tapeta Premium Shine

PREMIUM SHINE

Tapeta tekstylna na podkładzie flizelinowym z efektem jedwabistego połysku.

TAPETA PREMIUM DIAMOND

PREMIUM DIAMOND

Ekskluzywny tapeta tekstylna, gładka z elementami opiłków połyskujących diamentów.

laminaty dekoracyjne

Laminat dekoracyjny

Specjalne okleiny dekoracyjne sprawdzają się podczas dekoracji mebli ale nie tylko.

JAK WYGLĄDA PROCES REALIZACJI ZLECENIA?

 W pierwszej kolejności dokonujemy pomiaru ścian oraz wszystkich elementów które będą oklejane. Można wykonać to samodzielnie lub w bardziej skomplikowanych instalacjach typu klatki schodowe, ściany ze skosami itp. zlecić to nam. Podczas naszej wizyty możemy również ocenić jakość oraz rodzaj oklejanych powierzchni ścian. To nam pozwoli dobrać odpowiedni materiał podkładowy tapety, jej strukturę oraz rodzaj sposobu oklejania. 

Montaż fototapet oraz innych dekoracji

Jesteśmy firma która kompleksowo obsługuje naszych klientów dlatego nasza oferta składa się z koncepcji, projektu, produkcji oraz oczywiście montażu. Montujemy fototapety, folie, laminaty na terenie całego kraju oraz za granicą ! Jesteśmy pewni w 100% za swoje materiały dlatego gwarantujemy szybki, profesjonalny i bezproblemowy montaż.

Wyślij